Wycena Projektu

W ciągu ostatnich 24 godzin o wycenę projektu Kreacji Allegro
poprosiło 5 osób.

Codzienna PromocjaJedna osoba, która zamówi Kreację Allegro otrzyma od nas 50% zniżkę.
Spróbuj szczęścia. Może to będziesz Ty.

Wstępne informacje

Formularz wyceny projektu Kreacji Allegro składa się z 3 „segmentów”: górna część Kreacji Allegro, dolna część Kreacji Allegro oraz dodatkowe elementy. Dobrze się zastanów nad wyglądem swojej aukcji allegro i dokładnie wypełnij formularz wyceny wszystkimi informacjami. Im dokładniej zobrazujesz nam wygląd Kreacji Allegro, tym precyzyjniej będziemy mogli podejść do jego wyceny. Poniżej znajduje się grafika, która powinna Ci zobrazować umiejscowienie poszczególnych elementów w Kreacji Allegro.

x
x

Dane kontaktowe

Wpisz dokładnie swoje dane kontaktowe, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować, gdy wycenimy Twoją Kreację Allegro.

1.Górna część

W górnej części Kreacji Allegro znajdują się przede wszystkim najpotrzebniejsze informacje o sprzedającym np.:

  • logo / nazwa użytkownika
  • dane kontaktowe
  • slogan reklamowy

Tych informacji może być więcej, lecz nie należy przesadzać z ich ilością, aby potencjalny klient nie czuł się przytłoczony ich nadmiarem.

2.Dolna część

W dolnej części Kreacji Allegro zazwyczaj znajdują się obszerniejsze informacje o sprzedającym, jak i o aukcji allegro np.:

  • logo / nazwa użytkownika
  • dane kontaktowe / mapa dojazdowa
  • informacje o: płatnościach, wysyłce, zwrocie, gwarancji

Dobrze przemyśl układ elementów w dolnej części Kreacji Allegro, aby użytkownik, który przegląda aukcję, odnalazł potrzebne mu informacje.

3.Dodatkowe elementy

W aukcji allegro mogą również znaleźć się jakieś dodatkowe elementy np.: kategorie informujące o szerokiej ofercie, informacje o darmowej wysyłce, informacje o statusie "Super sprzedawcy", tabele rozmiarów itp. Pozostaw to pole puste, jeżeli jednak nie chcesz umieszczać na aukcji allegro żadnych dodatkowych elementów.